Wynajmy okazjonalne

Oferta wynajmu autobusów od wielu lat cieszy się niesłabnącym powodzeniem.
W tym zakresie PKS Poznań S.A. wypracowało pozycję lidera. Naszą ofertę wynajmu kierujemy do biur podróży, organizatorów wszelkiego rodzaju imprez, szkół, firm, grup zorganizowanych oraz osób prywatnych. Spółka zapewnia kompleksową obsługę przewozową zarówno na terenie Polski jak i Europy. W zależności od ilości osób jaką liczy grupa oraz
jej oczekiwań oferujmy autokary o zróżnicowanej ilości miejsc. W naszej ofercie znajdują się autokary klasy Lux takich marek jak: Setra, Mercedes czy Volvo.

Nasi klienci wybierają różne kierunki podróży. Od wycieczek w okolicach Poznania
do kilkudniowych wyjazdów do miast wojewódzkich jak i mniejszych miejscowości związanych z tematem wyjazdu oraz typowych kierunków turystycznych na północ jak i na południe Polski. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wyszkolonej kadrze kierowców PKS Poznań S.A. wynajmuje autobusy na trasach całej Europy. Najczęściej wybierane kierunki europejskie to: Czechy, Austria, Niemcy, Słowacja, Węgry, Dania Włochy, Litwa. Niezmienne zainteresowanie budzi teren Bałkan (Bośnia i Hercegowina, Albania, Chorwacja, Serbia, Czarnogóra).

PYTANIA I REZERWACJE

j.cienka@pks.poznan.pl

61 664 25 29

695 823 372